Kurumsal

Hakkımızda

Darcan Danışmanlık ve Çağrı Hizmetleri A.Ş. uzman kadrosuyla 15 senelik tecrübesini 2019 yılında Kocaeli’de yeni bir oluşumla danışanlarına sunmayı hedeflemektedir.

Alanında uzman, planlama ve çözüm odaklı çalışanlarımız, temas ettikleri herkes için adil çözümler üretmektedirler.

Toplumun her kesiminden binlerce insana doğru ve adil planlamalar yaparak finansal özgürlüklerini kazanmaları için fayda üretiyoruz. Bunun mutlu ve huzurlu bir gelecek için önemli olduğunu biliyoruz. 

Amacımız; sizi ve şartları anlayıp en doğru çözümleri üretmek. Gerçek çözümlerin ancak karşılıklı anlaşmayla mümkün olduğunu çok iyi biliyoruz. Marka kültürümüzün temelinde yer alan “Yüksek Enerji ve Olumlu Tutum” anlayışı ile çözüm odaklı, sizi anlayan, kişiye özel planlama yapabilen her biri alanında uzman ekip arkadaşları ile çalışıyoruz. Büyüyen ailemiz içerisinde herkes için uygun bir çözüm sunmayı hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

Darcan Danışmanlık ve Çağrı Hizmetleri A.Ş. olarak, alacak tahsilat süreçlerini yakından izleyerek kurumların tahsilat süreçlerini hızlandırmakta ve minimum maliyet ile maksimum tahsilata ulaşmalarına imkân sağlamaktadır.

Sunduğumuz çözümlerle, alacak tahsilat süreçlerini uzman çağrı merkezi hizmetleri ile hızlandırarak müşterilerine maliyetten ve işgücünden tasarruf ederek, verimliliğini artırmayı, Risk ve fırsat analizlerini yaparak müşterilerine çağın gereklerine uygun çözümler sunmayı, müşterilerine uluslararası alanda da hizmet veren güvenilir ve çözüm odaklı bir firma olmayı amaç edinmekteyiz.

Ölçme & Değerlendirme

  • Sunulan hizmetin müşteri beklentilerini karşılamadaki başarısının ölçülmesi.
  • Risk teşkil edebilecek durumların tespit ve müdahale süreçlerinin hızlandırılması.
  • Operasyon sorumlusu ve takım liderleri tarafından yapılmakta olan çağrı kontrol ve değerlendirmelerine ilave olarak dinleme sayısının arttırılması.
  • Operasyon sorumlusu ve takım liderleri tarafından yapılmakta olan data kalite kontrollerine ilave olarak kontrol sayısının arttırılması.
  • Takım liderleri ve operasyon sorumlusu tarafından yapılmakta olan çağrı değerlendirmelerinin tutarlılık düzeylerinin ölçülmesi.
  • Takım liderleri ve operasyon sorumlusu tarafından yapılmakta olan ve data kalite kontrollerinin tutarlılık düzeylerinin ölçülmesi.
  • Operasyon dışında konumlandırılan grup tarafından yapılan dinleme ve değerlendirmeler sayesinde, operasyon içerisinde yapılmakta olan çağrı değerlendirmelerin tarafsızlığının güvence altına alınması.
  • Hizmet kalitesi, satış teknikleri ve işlem kalitesinde iyileştirmesi gereken yönlerin tespit edilmesi. Tespitlerin ilgili operasyon sorumlusu ve takım liderlerine düzenli olarak bildirilmesi.
  • Hizmet kalitesi, ikna oranı ve işlem kalite düzeyinin korunması ve yükseltilebilmesi için, kişi ve grup bazında eğitim ihtiyaç tespitinin kolaylaştırılması.
  • Performans değerlendirme sistemi için tarafsız veri sağlanması.

error: Korumalı görünüm modundasınız.